Otwarty Dialog – zaproszenie na konferencję

przez | 25 czerwca 2019

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji pt. 24th International Network Meeting for the Treatment of Psychosis, która zgromadzi praktyków i entuzjastów Otwartego Dialogu z całego świata.

Dla osób, które są zainteresowane poznaniem historii rozwoju Otwartego Dialogu i siedmiu zasad pracy w tym podejściu, a także chcą uczestniczyć w sesji z rodziną – oferujemy w środę (28.08.) Pre-seminarium, które poprowadzi prof. Jaakko Seikkula (Finlandia).

Zgodnie z tradycją, rozpoczniemy konferencję w środę po południu od wspólnego zaplanowania warsztatów, które odbędą się w Dniu klinicznym – czwartek (29.08.).Ponieważ konferencja odbędzie się po raz pierwszy w Polsce, przeznaczyliśmy Dzień otwarty, (piątek 30.08) na:

– wywiady z osobami, które od 2012 roku rozwijają Otwarty Dialog w naszym kraju

– wykłady przedstawicieli sieci międzynarodowej

Sobota (31.08.) to dzień zarezerwowany na Badania i rozwój. W sesji plenarnej usłyszymy prof. Jaakko Seikkulę i dr Luc De Bry (Belgia). Drugą część dnia przeznaczamy na warsztaty.

Ważnym elementem 4-dniowej konferencji będzie czas spędzony poza salą wykładową – zależy nam na stworzeniu międzynarodowej społeczności, która wzajemnie się wspiera i ma ze sobą stały kontakt.

Termin zapisów upływa 30 czerwca 2019!

Więcej informacji pod tym adresem