Dni Solidarności w Ogrodzie – bez pośpiechu!

przez | 12 września 2021

Natura ma terapeutyczną moc — wszyscy doskonale o tym wiemy. Odpoczynek czy ruch na świeżym powietrzu uspokajają, pomagają zebrać myśli i nabrać motywacji do działania. Przebywanie wśród wyciszającej zieleni jest bardzo ważnym elementem codziennej równowagi, szczególnie w obecnym pędzie życia. 

W związku z tym również na tegorocznych Dniach Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie, które odbywają się w dniach 11-17 września, nie mogło zabraknąć wydarzeń na łonie natury! 🙂 

15 września o godzinie 17:00 w Ogrodzie Bez Pośpiechu przy ul. Bernadowskiej 15 odbędzie się pt.: „Jak rozumieć kryzys terapeutyczny w relacji dziecko — rodzic”, prowadzone przez Bartosza Karcza — psychoterapeutę i wykładowcę Uniwersytetu SWPS. 

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału. 🙂

 

A 17 września również w Ogrodzie Bez Pośpiechu zapraszamy na ciekawe warsztaty i wystawę. Plan tego dnia jest następujący:

  • 10:00-12:00 – Jak wzbogacić swoją dietę w witaminy? (warsztat)
              „Sadzimy zioło na wesoło” – warsztaty zielarsko-ogrodnicze
  • 12:00 – Warsztaty z mindfulness: „Jak radzić sobie z kryzysem psychicznym”
  • 15:00 – Otwarcie wystawy plenerowej Bernadowska Hyde Park, poezja i muzyka, spotkanie integracyjne Pomorskiej Koalicji na Rzecz Zdrowia Psychicznego. 

Serdecznie zapraszamy do zrelaksowania się razem z nami w tak pięknych warunkach! Przy okazji będzie można nauczyć się wielu ciekawych rzeczy i wspomóc działalność na rzecz zdrowia psychicznego :).

Wymienione wydarzenia są częścią Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie, które odbywają się w dniach 11 – 20 września 2021 r. w całym Trójmieście.

Zapraszamy do wzięcia udziału również w pozostałych wydarzeniach organizowanych w ramach Dni Solidarności, o których możecie przeczytać tutaj