Twórcze Kręgi Wsparcia – warsztaty na terenie Gdyni i Województwa Pomorskiego. Trwa rekrutacja!

przez | 21 czerwca 2019

Twórcze kręgi wsparcia, to okazja do spotkania z drugim człowiekiem, do odnalezienia swoich ukrytych talentów, do odkrywania własnych zasobów. Poczucie bycia w grupie, która z każdym spotkaniem rozwija się i umacnia, uwrażliwia na siebie i innych, umożliwia lepsze poznanie siebie i zwiększa poczucie własnej wartości. Tu wewnętrzny krytyk, nie ma prawa głosu. Tu czujesz się zrozumiany, akceptowany i masz poczucie bycia w pełni akceptowanym. Daje to wszystko, sobie nawzajem, grupa osób, które borykają się na co dzień z doświadczeniem kryzysu psychicznego. Prowadzące warsztaty:

Donata Wróbel – pedagog specjalny i konsultantka psychoterapii pozytywnej

Beata Nadolska – asystentka zdrowienia i nauczyciel vedic art

Mamy możliwość tworzenia wraz z innymi wspólnoty, do której, każdy wnosi część siebie, tworzy się emocjonalna więź i porozumienie, a to wszystko przy artystycznych kompozycjach, wypływających z głębi serca.

Kolejna edycja – wrzesień 2019, kontakt telefoniczny dla osób zainteresowanych Donata Wróbel 785 101 602.

Decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc ograniczona!

Ponadto poszukujemy organizacji na terenie województwa pomorskiego, zainteresowanych zorganizowaniem Twórczych Kręgów Wsparcia w ich miejscowościach ( mamy możliwość pokrycia kosztów)! Kontakt telefoniczny, tel. 785 101 602 lub e – mail: info@otwartebramy.org