Warsztaty pt. Choroba psychiczna w rodzinie – mentalizacja w procesie zdrowienia – zapisy

przez | 6 września 2018

Zapraszamy Państwa do udziału w warsztacie pt. Choroba psychiczna w rodzinie – mentalizacja w procesie zdrowienia, prowadzonym w ramach obchodów Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie. Prowadzącym jest Bartek Karcz (Uniwersytet SWPS, MOPS Gdynia).

Wtorek, 18 września, 08.00 – 12.30
Gdynia, Pomorski Park Naukowo – Technologiczny, al. Zwycięstwa 96/98.
Budynek III

Choroba psychiczna powoduje wiele zmian w strukturze oraz dynamice rodziny. Rozumienie problemów pojawiających się w związku z chorobą psychiczną członka rodziny może minimalizować negatywne efekty zaburzeń na osobę chorującą oraz na rodzinę. Podczas warsz tatu omówione zostaną treści związane ze zdolnością do mentalizowania sytuacji psychicznej osoby chorującej oraz jej rodziny. Warsztat skierowany do osób zawodowo lub osobiście zainteresowanych tematem (członkowie rodzin, studenci, edukatorzy, pracownicy społeczni, psycholodzy).

Bartosz Karcz – psycholog, wykładowca. Pracownik Zakładu Wspomagania Rozwoju Człowieka Uniwersytetu SWPS w Sopocie, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gdyni. Współpracuje Z Fundacją FOSA oraz Sopockim Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców oraz innymi organizacjami pozarządowymi i jednostkami edukacyjnymi. Zajmuje się psychoedukacją, prowadzi szkolenia i wykłady z zakresu wspierania rozwoju dzieci, młodzieży i seniorów; komunikacji i budowania zespołów. Zajmuje się tematyką rodziny, poprawy jakości życia wśród osób chorujących przewlekle.

 

 

 

 

Została utworzona lista rezerwowa!

Zapisy pod adresem:
Warsztaty: Jak współdziałać dla dobra osoby chorującej psychicznie, 18 WRZEŚNIA, wtorek, 09.00 -14.30