Warsztaty: Jak rozwinąć skrzydła ? I uniknąć diagnozy wypalenia? – zapisy

przez | 6 września 2018

Zapraszamy Państwa do udziału w warsztacie pt. Jak rozwinąć skrzydła ? I uniknąć diagnozy wypalenia, prowadzonym w ramach obchodów Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie. Prowadzącym jest Ewa Fajfer.

Wtorek, 18 września, 08.00 – 12.30

Gdynia, Pomorski Park Naukowo – Technologiczny, al. Zwycięstwa 96/98. 

Budynek III

Improwizacja powoduje, że „aktor” musi wykształcić w sobie kilka podstawowych umiejętności. A doświadczenie pokazuje, że sprawdzają się one nie tylko na
scenie ale i w życiu zawodowym, a także prywatnym.
Podstawowe umiejętności, które zdobywa się podczas warsztatów improwizacyjnych
to: pewność siebie, współpraca, słuchanie, elastyczność, skupienie, kreatywność, storytelling. Aby móc je kształtować improwizatorzy wykreowali i zaadoptowali
pełen zestaw narzędzi, które wykorzystamy na warsztacie. Skupimy się szczególnie na
improwizacyjnej zasadzie „tak i”, której istotą jest maksymalna otwartość, ciekawość i akceptacja tego, co przynosi nam rzeczywistość. Zastanowimy się również czy da się przenieść elementy tej zasady do naszej codzienności zawodowej. Warsztat skierowany do pracowników socjalnych.


Ewa Fajfer – Absolwentka Psychologii, Pedagogiki, Terapeutka I stopnia Psychologii Procesu (Akademia Psychologii Zorientowanej na Proces), Improwizatorka. Współtworzyła pierwszą grupę improwizacyjną w Polsce (W Gorącej Wodzie Kompani), od tego czasu ciągle aktywnie improwizuje w wielu projektach. Nauczycielka improwizacji. Od paru lat tworzy autorskie programy szkoleniowe łączące trening improwizacyjny z umiejętnościami miękkimi.

 

 

 

 

 

Pozostało 13 wolnych miejsc!

Zapisy pod adresem:

Warsztaty: Jak współdziałać dla dobra osoby chorującej psychicznie, 18 WRZEŚNIA, wtorek, 09.00 -14.30