Konferencja „WYJŚCIE Z CIENIA – edukacja dorosłych jako narzędzie do włączenia społecznego” Gdynia, 28 -29 listopada 2018r.

przez | 15 listopada 2018

W przeciągu 3 lat w ramach Międzynarodowego Partnerstwa EDU4ADU wspólnie poszukiwaliśmy rozwiązań, metod i narzędzi, które pozwoliłyby na zwiększenie jakości oferty uczenia się i wsparcia w procesach włączania społecznego osób zagrożonych marginalizacją. Zauważając trudności w poszukiwaniu i wdrażaniu dobrych praktyk i innowacji w edukacji społecznej, przede wszystkim budowaliśmy relacje, uczyliśmy się wzajemnie, doświadczaliśmy i inspirowaliśmy. Chcemy podzielić się z Wami naszymi refleksjami, doświadczeniem wynikającym ze wspólnie przebytej drogi i zachęcić do udziału w konferencji i warsztatach.

Chcesz poznać problematykę edukacji dorosłych i wsparcia społecznego ?
Chcesz zainspirować się do podejmowania wysiłku na rzecz edukacji własnej, nabywania doświadczeń i wiedzy oraz dzielenia się nimi z innymi?
Chcesz poznać innowacyjne metody, które z powodzeniem można wdrażać i stosować w swoich instytucjach i organizacjach?

Zapraszamy na konferencję „WYJŚCIE Z CIENIA. Edukacja dorosłych jako narzędzie do włączenia społecznego. GET OUT OF THE SHADOW. Adult education as a tool for social inclusion”, która odbędzie się w Gdyni, w dniach 28-29 listopada 2018 r.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem. Zapisów można dokonać pod poniższymi linkami:

Konferencja – edukacja dorosłych jako narzędzie do włączenia społecznego
28 listopada (środa) 2018
Gdynia, Pomorski Park Naukowo Technologiczny, al. Zwycięstwa 96/98. Budynek III

Konferencja – edukacja dorosłych jako narzędzie do włączenia społecznego 28 listopada (środa) 2018

Warsztaty – edukacja dorosłych jako narzędzie do włączenia społecznego
29 listopada (środa) 2018
Gdynia, Pomorski Park Naukowo Technologiczny, al. Zwycięstwa 96/98. Budynek III

Warsztaty – edukacja dorosłych jako narzędzie do włączenia społecznego 29 listopada (środa) 2018

 

Uwaga‼️ W związku z ogromnym zainteresowaniem warsztatem ” Odmień swoją głowę – nowoczesne metody w edukacji z wykorzystaniem gier.” Roman Ludkiewicz, Piotr Harhaj (Pomorska Koalicja na Rzecz Zdrowia Psychicznego, MOPS Gdynia), nie mamy już wolnych miejsc. Zachęcamy do wzięcia udziału w pozostałych warsztatach.