Dołącz do nas, podczas Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie.

przez | 16 lipca 2021

Mamy przyjemność ogłosić Wam, że rozpoczęliśmy już pracę nad kolejną edycją Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie! W tym roku odbędą się one w dniach 12-18 września! Wierzymy, że razem możemy osiągnąć więcej, dlatego chcemy zaprosić Was do współpracy! Obchodom towarzyszyć będzie seria mniejszych eventów (online lub offline), przy których organizacji chcielibyśmy zaprosić Was do współpracy!

Wierzymy, że temat zdrowia psychicznego i działania mające na celu destygmatyzację osób chorujących są bardzo ważne. Chcemy dotrzeć do możliwie najszerszego grona odbiorców, dlatego zależy nam na zaangażowaniu w tegoroczną edycję Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie jak największej liczby organizacji, które czują się związane z tą tematyką.

Link do formularza: https://bit.ly/OSG21_inicjatywa

Tradycyjnie już możemy zapowiedzieć, że całą akcję rozpocznie 12 września 2021 r. Festyn Tolerancji na Skwerze Kuracyjnym Sopockiego Molo! Będziecie mogli liczyć na symboliczne przejście przez Drzwi do Tolerancji, organizację stoisk w ramach Punktu Informacyjno-Konsultacyjnego i moc atrakcji na scenie! Możecie zacząć już się zastanawiać, z czym chcielibyście zaprezentować się podczas festynu – w sierpniu ogłosimy możliwość zgłaszania swoich pomysłów na stoiska! Ponadto w kolejnych dniach będziecie mogli liczyć na konferencję „Zdrowie psychiczne – Nowa kultura pomagania” oraz V Pomorskie Forum Samopomocy Osób z Doświadczeniem Kryzysu Psychicznego.

Opiszcie proszę, z jaką inicjatywą chcielibyście się zgłosić 😉 Możecie wesprzeć nas medialnie, włączyć się w nasze inicjatywy lub zaproponować zorganizowaną przez Was akcję edukacyjną, społeczną, kulturalną czy artystyczną – jesteśmy otwarci na Wasze pomysły. Wierzymy, że wspólnie możemy podjąć działania mające na celu integrację społeczną osób chorujących psychicznie i promocję zdrowia psychicznego!

Jeśli chcecie się zaangażować, ale jeszcze nie macie pomysłu w jaki sposób – również zapraszamy do wypełnienia formularza!

Link do formularza: https://bit.ly/OSG21_inicjatywa