Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie 2019 – nie przegap zapisów na konferencję i warsztaty!

przez | 7 sierpnia 2019

Serdecznie zapraszamy na obchody Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie, które odbędą się w dniach 15 – 20 września 2019 r.

 

 

Obchody są tradycyjnym wydarzeniem informacyjno – edukacyjnym, którego celem jest zwiększenie świadomości społecznej w zakresie chorób psychicznych – w szczególności schizofrenii oraz przybliżenie problematyki związanej z sytuacją osób i rodzin doświadczających kryzysów psychicznych. Dni Solidarności będące częścią kampanii społecznej pt: „Odmień swoją głowę” rozpoczną się 15 września 2019 r. w tym roku na Skwerze Kuracyjnym przy sopockim MOLO. Więcej informacji niebawem, a tymczasem zachęcamy Was do zapisów na konferencję i warsztaty, które odbędą się 16 i 17 września 2019 r.

Informujemy, że rejestracji na warsztaty i konferencję można dokonać pod poniższymi linkami w terminie od 7 sierpnia do 6 września 2019 r. Przed wypełnieniem formularza prosimy o dokładne zapoznanie się z opisem przebiegu konferencji i warsztatów – Program Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie. O zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w konferencji jest bezpłatny. Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 10 zł. Informacje o zakwalifikowaniu się do udziału w warsztatach będę przesyłane pocztą elektroniczną po zaksięgowaniu wpłaty. Informacja o danych do uiszczenia opłaty za uczestnictwo w warsztatach zostaną przesłane na wskazany w formularzu adres e – mail. W przypadku braku możliwości uiszczenia opłaty prosimy o kontakt e – mail: i.karolewska@otwartebramy.org lub kontakt pod numerem 515 094 995.

Konferencja Otworzyć bramy tolerancji. Jak współdziałać dla dobra osoby chorującej psychicznie. Rodzina, wspólnota, dialog. 16 WRZEŚNIA, poniedziałek, 9:00 – 14:00

Warsztaty: Jak współdziałać dla dobra osoby chorującej psychicznie, 17 WRZEŚNIA, wtorek, 09.00 -14.00

Do zobaczenia we wrześniu !

To tylko niektóre z propozycji Dni Solidarności. Więcej wydarzeń i szczegółowy program na stronie: www.otwartebramy.org i fanpage’u  Pomorskiej Koalicji na Rzecz Zdrowia Psychicznego  Zapraszamy do polubienia!

W ramach obchodów realizujemy kampanię społeczną: pt. „Odmień swoją głowę – schizofrenia – nie oceniaj dowiedz się więcej !”, która na celu zmianę myślenia o osobach doświadczających kryzysów psychicznych i zachęca do pozbycia się stereotypów oraz zrozumienia, że osoby doświadczające zaburzeń psychicznych, to ludzie tacy sami jak TY. Pamiętajmy, że co czwarty z nas miał lub będzie miał problemy ze zdrowiem psychicznym !