Co robi młodzież podczas epidemii? Prowadzą kampanię D)presja – Akademia Choroby Prawdziwej! Zobacz, czym obecnie zajmują się Pola, Wiktoria i Kornelia oraz posłuchaj wypowiedzi specjalistów na temat epidemii.

przez | 2 czerwca 2020

D.presja – Akademia Choroby Prawdziwej powróciła w maju – miesiącu zdrowia psychicznego! Zapraszamy do rozmowy z w której udział wzięli psychiatra dzieci i młodzieży Roman Ludkiewicz, psycholodzy i psychoterapeuci Bartosz Karcz i Sebastian Ogiejko oraz pracownik socjalny Piotr Harhaj. Rozmowy, która być może rozwieje trochę wątpliwości jak radzić sobie w czasie kwarantanny, by nie odbiło się to źle na naszym zdrowiu psychicznym.

Czy warto czytać wszystkie informacje związane z wirusem? Jaki wpływ na młode osoby może mieć izolacja i jak możemy działać, żeby odczuć jak najsłabsze skutki odizolowania społecznego. Poruszona zostaje też kwestia ewentualnych konfliktów, bo przecież wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, napisały realizatorki kampanii Kornelia, Pola i Wiktoria. Listę placówek oferujących bezpłatną pomoc psychologiczną online w dobie pandemii COVID-19 znajdziecie poniżej.

Bezpłatna pomoc psychologiczna

Zachęcamy do obejrzenia filmu, który dostępny jest pod poniższym linkiem:

Pandemia a zdrowie psychiczne