Czego oczekujemy od profesjonalistów ? Grupa „ Samopomoc EX – IN” Gdynia – warsztaty

przez | 10 października 2018

Kim są Eksperci przez Doświadczenie?

Model „EX-IN” zakłada, że osoby mające za sobą kryzys psychiczny (np. psychoza, zaburzenia nastroju) po stosownym przeszkoleniu mogą wspomagać także specjalistów – np. pracę zespołów terapeutycznych – w zakresie zdrowia psychicznego. Ich niepowtarzalne doświadczenia związane z przezwyciężaniem kryzysu i wiedza na temat problemów psychicznych to źródło informacji, ale przede wszystkim nadziei dla osób chorujących, dla których absolwenci EX-IN stają się asystentami w procesie zdrowienia. Opisany model jest z powodzeniem stosowany m.in. w Niemczech, Szwajcarii, Finlandii i Wielkiej Brytanii.

Warsztaty będą prowadzone przez Grupę „Samopomoc EX-IN” z Gdyni.
Ich celem jest poznanie się osób chcących współpracować, prezentacja dobrych praktyk oraz omówienie współpracy, wymiana informacji, a także poszukiwanie odpowiedzi na pytanie, czego oczekujemy od profesjonalistów?

Liczba miejsc ograniczona, o zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń, więc nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Przed zapisaniem się, prosimy o dokładne zapoznanie się z programem.

Zapisów można dokonać pod poniższym adresem:

II Pomorskie Forum Samopomocy Osób z Doświadczeniem Kryzysu Psychicznego, dzień drugi, 18 października, czwartek, 09.00 – 15.30, warsztaty

 

II Pomorskie Forum Samopomocy Osób z Doświadczeniem Kryzysu Psychicznego – dobre praktyki i przyszłość. Dzień pierwszy ,17 października 2018 r., środa, 10.00 – 17.00

Pamiętaj o udostępnieniu naszego wydarzenia i polubieniu naszego fanpage’a – im więcej osób dowie się o działalności Pomorskiej Koalicji Na Rzecz Zdrowia Psychicznego tym szansa na realizację naszych celów wzrasta !